Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6002117



*

nr 600 2117


Gravyrer

1 par, Stockholmsmotiv, 26x79


Utrop:

100 kr

Såld:

7.100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 21 september 2009
kl 19:39:36


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
17/9 18:43:45 1      100 kr
19/9 09:24:22 2      200 kr
19/9 23:54:22 3      350 kr
20/9 09:38:27 2      300 kr
20/9 19:33:18 3      750 kr
21/9 08:41:40 1      400 kr
21/9 11:03:06 4      500 kr
21/9 12:12:37 3      550 kr
21/9 19:15:24 5      2.000 kr
21/9 19:16:24 6      5.000 kr
21/9 19:19:39 5      4.000 kr
21/9 19:20:43 7      4.300 kr
21/9 19:21:42 7      4.800 kr
21/9 19:22:37 7      5.100 kr
21/9 19:24:10 6      6.000 kr
21/9 19:25:42 7      5.600 kr
21/9 19:26:23 7      6.100 kr
21/9 19:29:28 6      6.500 kr
21/9 19:30:37 7      6.900 kr
21/9 19:33:40 6      7.000 kr
21/9 19:34:36 7      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
  • 6573 Etsning
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:15
  • 6436 Etsning
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:20
  • 7069 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:11
  • 7072 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:37
  • 6344 Färgetsning
    Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:54
  • 7068 Färgetsning
    Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:47




Ladda ner broschyr